Учні Утконосівського ЗЗСО відвідали Ізмаїльську філію Одеського обласного центру зайнятості 1

Правильний вибір професій — моральне задоволення, висока самооцінка, водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції.

Вибір  професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.

Завданням профорієнтаційної роботи з учнями є підготовка їх до свідомого вибору професії.

З метою профорієнтаційної роботи 15 вересня учні 8х класів разом з практичним психологом Тудоран Д.Д., відвідали  Ізмаїльську філію Одеського обласного центру зайнятості. Фахівці Ізмаїльської філії Одеського обласного центру зайнятості провели низку заходів – профорієнтаційний (урок) семінар для учнівської молоді, групову профконсультацію із застосуванням психологічного тестування та організували екскурсію до Ізмаїльського районного управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області.

Учні дізналися про роботу рятувальників і пожежників, вивчали правила техніки безпеки, міряли каски, вчилися керувати пожежним шлангом, вивчали пристрій пожежної машини і навіть побували за її кермом.

Крім цього, школярі отримали інформацію про формулу вибору професії, стан ринку праці, можливості безкоштовного навчання за допомогою служби зайнятості, в т.ч. у учбовому центрі ДНЗ Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ, навчання у закладах освіти, пройшли тестування за методикою ДДО Клімова та виявили свої професійні інтереси. Всі діти проконсультовані за результатами тестування.