Джури Саф'янівської громади взяли участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 1
У суботу, 27 травня, в Ізмаїлі відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Саф’янівську територіальну громаду гідно представили рої в середній віковій групі «Бессарабські козаченьки» (Саф’янський ЗЗСО) у супроводі керівника Наталії Георгієвої, виховника Валерії Георгієвої та в старшій віковій групі «Козацька воля» (Першотравневський ЗЗСО) з керівником Петром Павленко і виховником Ганною Бондар.

Рої-учасники районного етапу змагались в конкурсах «Таборування», «Стрільба», «Смуга перешкод з елементами етапу «Рятівні роботи» та грі-вікторині «Відун».
В дистанційному форматі учасники Гри взяли участь у конкурсі «Ватра» та в залікову етапі «Книга звитяг».
Наші джури та молоді козаки продемонстрували значну витримку, спритність, наполегливість, силу, волю, емоційну стійкість та практичні уміння під час основних етапів конкурсів.
Протягом основного етапу Гри щиро вболівали та підтримували наших учасників Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, керівництво управління освіти та відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради, представники Центру дитячої та юнацької творчості, поліцейські офіцери громади.
За підсумками всіх конкурсів ІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») ІІ місце в середній віковій групі посів рій «Бессарабські козаченьки» (Саф’янський ЗЗСО) і ІІІ місце в старшій віковій групі рій «Козацька воля» (Першотравневський ЗЗСО).
Вітаємо наших юних патріотів з перемогою та бажаємо нових звершень!