В Саф'янівській громаді активно тривають заходи на підтримку ЗСУ 1

Цими вихідними Озерне відзначило День народження. Відсвяткувати День села озернянці вирішили з користю, а саме – провести благодійні заходи на підтримку ЗСУ.

Біля місцевого Будинку культури відбувся благодійний концерт за участю справжніх талантів села. Кожний виступ був наповнений безмежною любов’ю до рідної країни, патріотизмом та вірою у Перемогу.

Завітавши на концерт, керівництво Саф’янівської громади, староста Озерного, мешканці та гості села могли взяти участь і у благодійному ярмарку “На допомогу ЗСУ”, який був організований адміністрацією та педагогічним колективом Озернянського закладу загальної середньої освіти. Школярі разом зі своїми батьками приготували різноманітну випічку, солодощі та національні страви.

Впродовж концерту та ярмарку мешканцям Озерного вдалося зібрати 66 500 гривень на підтримку військовослужбовців Збройних сил України!

Дякуємо всім, хто долучився до заходу! Ваші великі серця захоплюють, надихають, переконують, що разом ми незламні! Кожен з нас робить все можливе, щоб наблизити перемогу!

Лише разом і лише до нашої Перемоги!