Фахівці із соціальної роботи Саф’янівської громади навчались управляти проблемами 1

У п’ятницю, 15 вересня, в Саф’янівській сільській раді відбулось навчання фахівців із соціальної роботи методиці та навичкам індивідуальної допомоги для дорослих у стані дистресу, що знаходяться під впливом несприятливих обставин.

Захід пройшов в рамках проекту «Соціальна згуртованість та підтримка внутрішньо переміщених осіб, а також інших незахищених верств населення, які перебувають у громадах півдня Одеської області», що реалізується громадською організацією «Регіональний аналітичний центр» за підтримки програмного офісу в Україні Форуму громадянської служби миру (#forumZFD).

В рамках навчання фахівці із соціальної роботи Саф’янівської громади навчалися методиці управління проблемами, яка розроблена Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Захід пройшов в цікавій формі, сповненій різноманітними завданнями, іграми та обміном досвідом.

Саф’янівська сільська рада висловлює щирі слова подяки організаторам за пізнавальний та вкрай цікавий тренінг!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0F4uqg9Z1TjJjrPWdG2i6QWvae2JHzeXDMrpbWPUTDkoN2ATUse5UUJF6zCMp76rfl