Рятувальники Саф’янівської громади були нагороджені почесними грамотами з нагоди професійного свята 1

Щороку 17 вересня своє професійне свято відзначають люди, які кожного дня, ризикуючи своїм життям, рятують життя іншим.
З початком повномасштабного вторгнення саме рятувальники стали щитом та надійною опорою населенню, нарівні з військовими робили та продовжують робити все можливе, аби евакуювати людей з окупованих територій, доставити гуманітарну допомогу, допомогти, врятувати, зберегти найцінніше – життя людини.

Напередодні свята в Ізмаїлі вітали рятівників Ізмаїльського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області. До привітань долучилась Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Крім того, за високий професіоналізм, активну громадську позицію та відважні дії, проявлені при ліквідації пожежі внаслідок ракетного обстрілу рф по одному з підприємств району, почесними грамотами була відзначена місцева охорона господарського забезпечення управління житлово-комунального господарства та інвестицій Саф’янівської сільської ради.

Подяки від Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області будуть вручені Саф’янівським сільським головою Наталією Тодоровою Івану Шишману, Владиславу Шумовецькому, Олександру Тайбан, Юрію Алексєєнку, Олександру Калпакчі, Дмитру Гєнову, Олегу Люльченку, Олексію Лотовському, Данилу Кулі, Василю Томак, Михайлу Баліці, Сергію Колесніченку, Сергію Дойчеву, Михайлу Пономаренку, Володимиру Смилянському, Сергію Гончару, Віталію Дянкову та Івану Маринову.

Дякуємо за вірне служіння країні та громаді!

Рятувальники Саф’янівської громади були нагороджені почесними грамотами з нагоди професійного свята 3