Голова Саф’янівської громади Наталія Тодорова взяла участь у волонтерському форумі 1

У понеділок, 1 травня, в Ізмаїлі відбувся волонтерський форум, організаторами якого виступили Благодійний фонд Урбанського «Придунав’я», ГО «Альянс відновлення України» та ГО «Rotary Club Izmail».

У форумі взяли участь представники влади, волонтерських та громадських організацій, військовослужбовці та духовенство. Одним із почесних гостей заходу став Даґ Бьорлі, який є однією з ключових осіб в організації Національних молитовних сніданків у Вашингтоні.

Захід пройшов у форматі молитовного сніданку, який став чудовою нагодою зібратися разом, поспілкуватися у неформальній обстановці та помолитися за мир в Україні.

Під час спілкування присутні змогли визначити найбільш актуальні потреби бійців ЗСУ та пріоритетні напрямки, за якими треба далі працювати.

По завершенню форуму Благодійний фонд Урбанського «Придунав’я» зробив подарунок для військовослужбовців ЗСУ, який допомагатиме у боротьбі з російськими загарбниками.