Керівництво Саф’янівської громади взяло участь у Міжнародному форумі з відновлення Одещини 1

У п’ятницю, 28 квітня, в Одесі відбувся Міжнародний форум «Безпека. Інтеграція. Потенціал. Форум відновлення Одещини», проведення якого стало можливим завдяки підтримці USAID.

У заході взяли участь Міністри закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс, Данії – Ларс Люкке Расмуссен, Естонії – Маргус Цахкн, Ісландії – Тордіс Гілфадоттір, Литви – Габріелюс Ландсбергіс, Норвегії – Аннікен Вітфельдт, Швеції – Тобіас Більстрьом, Заступник Державного секретаря МЗС Фінляндії Кая Зауер, представники Уряду України, депутати Верховної Ради, керівництво обласної військової адміністрації, голови громад, очільники міжнародних інвестиційних фондів, лідери громадських організацій, власники бізнесу, представники благодійних фондів.

Головною метою Форуму став пошук інвестицій (міжнародних, грантових, приватного бізнесу тощо) для відбудови та розвитку Одеської області та розкриття потенціалу регіону. Зокрема, були розглянуті наступні питання: стратегічне бачення пріоритетів відновлення та розвитку України у післявоєнний час; стратегічне бачення пріоритетів відновлення та розвитку Концепції Одеського регіону; людський капітал – інвестиції в людину, інтеграція в майбутнє; Одещина – логістичний та аграрний хаб для Європи; Енергетична незалежність. Інноваційні рішення в промисловості.

Крім того, на форумі керівництвом Саф’янівської сільської ради був презентований проект піролізного заводу, який впроваджуватиметься на території Саф’янівської територіальної громади. Наші партнери проекту USAID “Говерла” та Агенція регіонального розвитку активно сприяють реалізації даного проекту.