Громадськість Саф’янівської громади взяла участь у фокус-груповому дослідженні 1

У середу, 8 листопада, в Саф’янівській громаді відбулось фокус-групове дослідження в межах проекту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проекту USAID «Говерла».

Організаторами заходу виступила Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в рамках проекту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проекту USAID «ГОВЕРЛА» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та американського народу через Проект USAID «ГОВЕРЛА».

Під час заходу відбулась презентація вищеназваного проекту, а також обговорювались питання про запит громадськості щодо залучення до процесів прийняття владних рішень, обговорення практичних кейсів, залучення громадян до прийняття рішень на місцевому рівні та активізація роботи громадських організацій або ініціатив на обласному рівні та проблеми і виклики щодо залучення громадян до процесів прийняття владних рішень на місцевому та обласному рівнях.

Дякуємо Всеукраїнській громадській організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» та Проекту USAID «ГОВЕРЛА» за організацію цікавого та пізнавального заходу! Саф’янівська громада продовжить рухатися в бік залучення громадян до прийняття владних рішень!