В Сафʼянівській громаді стартував Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика 1

Сьогодні, 11 листопада, в залі Саф’янського закладу загальної середньої освіти відбулось відкриття ІІ етапу ХХIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Адміністрація школи гостинно зустріла всіх конкурсантів та подбала про їх гарний настрій.

Учні школи підготували приємний подарунок для гостей у вигляді пісень і віршів про українську мову, що стало своєрідним психологічним розвантаженням та мотиваційним налаштуванням на роботу всіх учасників конкурсу.

Спільна мета об’єднала 109 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради на шляху до знання та популяризації української мови, яка є визначальним чинником і головною ознакою ідентичності української нації.

Конкурс імені Петра Яцика дає можливість сформувати нове покоління знавців з української мови.

15 листопада 2023 року суддівська колегія визначить переможців конкурсу.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/100080817752743/posts/pfbid025TyG6iqhUNQfN5CNGxTnpzAbQEEghAHsBGYSyiyvpLW4CaiZGVP2jTdamWU6d4rul/