Інформація про надавачів соціальних послуг Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області 1

Рішенням ІІІ сесії VІІІ скликання Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області від 24.12.2020 р. № 121 «Про створення Центру соціальних служб Саф’янівської сільської ради та затвердження Положення про Центр соціальних служб Саф’янівської сільської ради» створено Центр соціальних служб Саф’янівської сільської ради.

Центр соціальних служб Саф’янівської сільської ради надає соціальні послуги сім’ям, /особам які належать до вразливих груп населення та перебувають у складних життєвих обставинах відповідно до державних стандартів соціальних послуг, зокрема:

– соціального супроводу;
– консультування;
– соціальної профілактики;
– соціальної інтеграції та реінтеграції;
– соціальної адаптації;
– соціального супроводу сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти,
позбавлені батьківського піклування;
– кризового та екстреного втручання;
– представництва інтересів;
– посередництва (медіації);
– інші соціальні послуги відповідно до визначених потреб;

Центр соціальних служб Саф’янівської сільської ради розташовано в за адресою: м.Ізмаїл, пр. Суворова, 28, каб. № 10,11. конт. тел.: 04841-6-22-45

Директор: Маргарита Брусова