У Саф’янівській сільській раді стартує програма «Безпека Саф’янівської територіальної громади» 1

У середу, 10 лютого, відбулася нарада керівництва Саф’янівської сільської ради з представниками поліції.
Останнім часом в Ізмаїльському районі почастішали крадіжки. Тому головною темою зустрічі стало питання зниження рівня злочинності та забезпечення безпеки громадян в Ізмаїльському районі.

На нараді було прийнято рішення, що в рамках програми «Безпека Саф’янівської територіальної громади» на території громади будуть створені пункти (або центри) безпеки для забезпечення охорони населення та захисту комунального майна від протизаконних посягань.

Планується встановити сигналізацію на соціальні установи і об’єкти забезпечення життєдіяльності громади, а також розвивати на території ОТГ систему відеоспостереження.

Також було вирішено звернутися в Регіональне представництво Консультативної місії Європейського Союзу (Кмес) з проханням надати консультаційний супровід Програмі «Безпека Саф’янівської територіальної громади».