Ізмаїльський МРЦЗ: фокус-група транспортної галузі 1

18 серпня 2021 року в Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості у рамках проекту «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» вперше пройшла фокус-група експертів у сфері пасажирського наземного  транспорту міського та приміського сполучення. Серед поважних експертів були керівники відомих в м. Ізмаїл та Ізмаїльському районі господарюючих суб’єктів, які забезпечують пасажирські перевезення, начальник економічного підрозділу органу місцевого самоврядування та голова Південного філіалу Одеської асоціації транспортників.

Модерував спілкування у фокус-групі директор центру зайнятості Володимир Довгаль. Протягом двох годин активного обміну думками авторитетні експерти висловлювали свої оцінки та аргументи  щодо проблем і перспектив розвитку пасажирських перевезень автотранспортом як у м. Ізмаїл так між містом і селами Ізмаїльського району, про кадрові потреби підприємств з робочих професій водіїв, автослюсарів, автоелектриків, механіків, медичних працівників. Оціночні думки шановних експертів будуть оформлені у відповідному звіті фокус-групи та в подальшому мають бути враховані під час прийняття стратегічних управлінських рішень з розвитку транспортної галузі та системи підготовки для неї робочих кадрів.

Ізмаїльський міськрайонний центр зайнятості