Керівництво Саф’янівської громади привітало прикордонників із професійним святом 1

Сьогодні Янголи-охоронці державних рубежів України відзначають професійне свято – День прикордонника.

У час російської агресії прикордонники зі зброєю в руках відстоюють територіальну цілісність нашої країни. Щоденно вони знаходяться на передовій, виконують покладені на них завдання, аби українці мали можливість жити під мирним небом.

Напередодні Дня прикордонника Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк долучились до привітань військовослужбовців прикордонної служби.

За особисту мужність, відвагу та самовідданість, проявлені у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності України, патріотизм та високий професіоналізм прикордонники були відзначені грамотами Саф’янівської сільської ради.