Разом до перемоги: в Саф’янівській громаді відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ 1

У суботу, 29 квітня, на стадіоні в селі Саф’яни відбувся благодійний ярмарок «Разом до перемоги» на підтримку Збройних сил України, організований Саф’янівською сільською радою за підтримки Благодійного фонду Урбанського «Придунав’я».

Гостей чекало велике розмаїття національних страв кожного населеного пункту громади – курбан, мамалига, шурпа, шашлик, міліна, різноманітна випічка, уха тощо. Крім того, відвідувачі ярмарку могли зробити фото біля яскравих патріотичних фотозон.

Завітали на благодійний ярмарок почесні гості, серед яких народний депутат України Анатолій Урбанський, голова Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіон Абашев, Вилківський міський голова Матвій Іванов, Суворовський селищний голова Олег Босікевич та секретар Ренійської міської ради Оксана Єфименко.

Прикрасою заходу стали яскраві виступи справжніх талантів Саф’янівської, Суворовської та Ренійської громад, сповнені любов’ю до рідної країни та вірою у якнайшвидшу перемогу.

Проведення ярмарок для Саф’янівської громади стало справжньою традицією. Проте, цьогорічний захід дещо відрізнявся від минулих років, адже в країні війна, а наше завдання сьогодні – допомагати українським військовим в боротьбі з російськими загарбниками.

Тому всі виручені кошти з ярмарку – 126 500 грн та 800 $ – підуть на потреби військовослужбовців Збройних сил України, яким ми завдячуємо кожним світанком та заходом сонця!

Дякуємо всім причетним за організацію, проведення та підтримку заходу! Разом ми – сила!

Слава Україні!