Керівництво Саф'янівської громади привітало прикордонників з нагоди 29-ї річниці з Дня створення 17 прикордонного загону імені полковника Олександра Жуковського 1

Сьогодні, 19 серпня, прикордонники Ізмаїльського загону відзначили 29-у річницю з Дня заснування військової частини.

Саме 20 серпня 1994 року прийнято вважати початком створення Ізмаїльського прикордонного загону. Чотири роки тому Указом Президента України загону присвоєне почесне найменування «імені полковника Олександра Жуковського».

До привітань долучилась Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, яка подякувала прикордонникам за службу, вірність присязі, за те, що ризикуючи своїм життям, стоять на варті нашого.

Крім того, голова громади вручила прикордонникам 17 прикордонного загону імені полковника Олександра Жуковського почесні грамоти.

Захід продовжився виступом концертного оркестру Військової академії міста Одеса (начальник оркестру – Іван Казмірук).