Тривають відновлювальні роботи у постраждалих внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС громадах Херсонщини 1
За проєктом «Пліч-о-пліч» Одеська обласна державна адміністрація продовжує відновлення постраждалих внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС об’єктів у 3 населених пунктах на Херсонщині – Киселівці та Благодатному Чорнобаївської територіальної громади та Новодмитрівці Великоолександрівської територіальної громади.

На цьому тижні нашими будівельниками у селі Киселівка завершені будівельні роботи (заміна покрівлі) по 3-х житлових будинках на суму 630 тис.грн, по 2-х будинках продовжуються роботи (монтаж нової покрівлі, ремонт несучих конструкцій будівлі), в селі Благодатне завершені будівельні роботи (заміна покрівлі) по 1-му житловому будинку на суму 270 тис.грн та тривають роботи по іншому, в селі Новодмитрівка тривають роботи з монтажу покрівлі та ремонту фасаду по 2-х житлових будинках на суму 1,594 млн.грн.
Будуємо, допомагаємо, разом перемагаємо!
Про історії людей звідти, масштаби руйнувань та темпи відновлення дивіться у сюжеті Суспільне Одеса https://www.youtube.com/watch?v=Ia_wyWtBWak