Матроска долучилась до допомоги Збройним Силам України 1

Сьогодні, 15 жовтня, на стадіоні в селі Матроска відбувся благодійний концерт «Разом до Перемоги» на підтримку військовослужбовців Збройних Сил України.

Наблизити Перемогу, допомогти ЗСУ та розрадити людей у непрості часи війни. Саме таку мету поставили собі організатори концерту.

До заходу долучились Сафʼянівський сільський голова Наталія Тодорова, секретар Сафʼянівської сільської ради Сергій Стандратюк, староста Матроського старостинського округу Наталія Курилова, мешканець села Матроска, військовослужбовець Олександр Куликов та небайдужі мешканці Матроски.

Місцеві аматори та гості з Утконосівки, Ларжанки та Нової Некрасівки підготували глядачам насичену пісенну програму, сповнену патріотизмом та вірою в світле майбутнє України! На заході дзвінко лунали пісні, що славлять мужніх воїнів та підтримують родини тих, хто чекає своїх рідних з передової. А мешканці села Матроска приготували смачну випічку для продажу на благодійному ярмарку.

«Дякуємо всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях кипить любов до України! Ви робите добру справу, яка надто дорого вартує! А ваші великі серця захоплюють, надихають, спонукають та переконують, що разом ми – незламні, незборима сила», – звернулась до мешканців Матроски Сафʼянівський сільський голова Наталія Тодорова.

Упродовж концерту вдалось зібрати 28 271 грн. Всі кошти підуть на потреби ЗСУ!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0wZi8BrwjopHg2zfy7mLH8sQbwo3mXbwN1Wmre7JBKJNE3cM6CXBDtJqkb88Ytbtjl