Муравлівка відзначила День села - 210 років з дня заснування! 1

Субота, 14 жовтня, ознаменувалась для мешканців села Муравлівка Саф’янівської громади важливою подією – відзначенням Дня народження їх рідного села.

Святковий ранок розпочався з божественної літургії в місцевому храмі, де мешканці села, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та староста Муравлівського старостинського округу Анастасія Сухова помолились за процвітання села, здоров’я та благополуччя його мешканців та за мир в Україні.

Після чого в місцевому Будинку культури відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України. Мешканці села вирішили з користю провести День села та зібрати кошти на потреби українських захисників.

Неймовірно проникливо лунали пісні про любов до рідної країни. Разом із місцевими талантами співали й глядачі, пропускаючи через серце кожне слово.

Підтримали ініціативу мешканців села Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, староста Муравлівського старостинського округу Анастасія Сухова та помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха.

Упродовж концерту вдалося зібрати 9 100 грн. Всі кошти будуть передані на потреби наших захисників.

Так, зазвичай, День села в Муравлівці завжди проходив масштабно – з піснями, танцями, святковими концертами та конкурсами. Сьогодні це не на часі, адже в країні триває жорстока та кровопролитна війна.

Цьогоріч мешканці Муравлівки зізнаються в любові до села інакше – працюють, захищають, приймають людей, які бігли від війни, допомагають українським захисникам – донатять, варять тушонку, квасять капусту, збирають продукти харчування та передають на фронт.

Мешканці Муравлівки гідно тримають надійний тил для наших військових, поки вони боронять рідну Україну від окупантів!

Фото доступне за посиланням: