Медики КНП Саф'янівської сільської ради "Центральна районна лікарня" передали ЗСУ позашляховик 1

Сьогодні допомогти військовим – обов’язок кожного з нас. Нашим воїнам-захисникам, які мужньо боронять українську землю від ворожої агресії, потрібно швидко пересуватися, щоб виконувати необхідні завдання та наближати день перемоги.

Тож ще до нового року працівники КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» об’єдналися та долучилися до збору коштів для придбання автомобіля позашляховика для підрозділу Збройних Сил України, в якому проходять службу наші земляки – мешканці Саф’янівської територіальної громади.

Сьогодні придбаний автомобіль передали військовослужбовцю Збройних Сил України Олександру, який з першого дня повномасштабного вторгнення боронить Україну від загарбників.

Військовий, якому вручили ключі від авто, сказав, що вражений такою щирою підтримкою та запевнив, що наші воїни, які тримають оборону на фронті, зроблять все, щоб повернутися з перемогою.

Висловлюємо щиру вдячність всім і кожному окремо, хто не залишився осторонь та долучився до цієї важливої і дуже потрібної справи!

Медики КНП Саф'янівської сільської ради "Центральна районна лікарня" передали ЗСУ позашляховик 3 Медики КНП Саф'янівської сільської ради "Центральна районна лікарня" передали ЗСУ позашляховик 5