Можливі шляхи подолання гніву 1

11  жовтня  2021 року, психологом  Ізмаїльського районного відділу № 1 філії Центру пробації в Одеській області, для неповнолітніх суб’єктів пробації, проводилось заняття з елементами тренінгу на тему: «Шляхи подолання гніву».

В ході зустрічі учасники познайомилися з формами прояву гніву. Визначили можливі шляхи подолання гніву, знайшли свої сильні сторони і життєві досягнення, які надають сили.

У сучасному суспільстві гнів – постійний супутник людини. Його можна зустріти в громадському транспорті, на роботі, в магазині або просто на вулиці.

Звичайно, важко контролювати свої емоції, коли вимагає виходу негативна енергія. Комусь вдається тримати себе в руках, а хтось зривається дуже швидко. Як висловити негативні емоції і не зруйнувати відносини? Під час зустрічі, намагались спільно знайти відповіді на питання.

Метою будь-якої суперечки має бути вирішення проблеми, а не доведення своєї правоти. Техніки позитивного мислення дозволили підліткам по-іншому поглянути на своє життя і намітити важливі цілі.