Одеський національний економічний університет допоміг переселенцям із Кам'янки 1

З початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України життя українців розділилося на «до» та «після». Багато людей, рятуючись від війни, змушені були залишити свої рідні будинки та шукати нове місце проживання.

Село Кам’янка Саф’янівської громади стало тимчасовим прихистком для багатьох вимушених переселенців, які приїхали з Маріуполя, Херсона та Запоріжжя. Саме сюди днями співробітники Одеського національного економічного університету доставили продуктові набори для тимчасово переміщених осіб.

Випускники університету та волонтери організували збір коштів для допомоги вимушеним переселенцям. На зібрані кошти співробітники навчального закладу закупили продукти харчування та сформували 234 продуктові набори. У цьому їм допомогла працівник ВНЗ Ганна Ельсон, яка зібрала гуманітарні вантажі у Польщі. Після чого, за підтримки координаційного гуманітарного штабу Одеської області, ці продуктові набори були доставлені до Кам’янки.

Доставив гуманітарний вантаж співробітник вищого навчального закладу та волонтер координаційного гуманітарного штабу Олександр Плахотний. Допомогу в організації також надали ректор ОНЕУ Анатолій Ковальов та працівники університету Олександр Литвинов та Олег Бабій.

Саф’янівська громада висловлює щиру подяку керівництву, працівникам, випускникам Одеського національного економічного університету та волонтерам за вашу допомогу, розуміння, увагу та участь в житті людей, які опинились у скрутному становищі!