Освітяни Саф’янівської громади приймали вітання з прийдешнім професійним святом 1

Вже традиційно в першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають люди, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

З нагоди прийдешнього свята Дня працівників освіти у п’ятницю, 29 вересня, в Саф’янівській сільській раді лунали теплі слова для педагогів, які займаються вихованням, навчанням, організацією та управлінням в системі освіти Саф’янівської громади.

Вітали освітян заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков та начальник управління освіти Тетяна Якименко.

«Ми пишаємось нашими освітянами, які щедрість своєї душі, свої серця, свої знання вкладають в наше майбутнє – наших дітей! Нехай Господь допомагає вам у цій благородній справі! Нехай тільки слова вдячності будуть у вашу адресу! Нехай тільки визнання і високі оцінки ваших вихованців будуть результатом вашої праці. Від усієї громади я вам дякую за вашу відповідальну, щоденну, наполегливу роботу. І особливо дякую за щедру любов до дітей, бо навчаються в тих, кого люблять! Зі святом вас, дорогі освітяни», – звернулась до педагогів Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Освітяни отримали подяки та приємні подарунки від народного депутата України Анатолія Урбанського, голови Ізмаїльського районної військової адміністрації Родіона Абашева та Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової.

Вчителя Саф’янівської громади гідно тримають освітянський фронт, адже вони не тільки виховують майбутнє нашої нації, а й активно долучаються до волонтерської діяльності, плетуть маскувальні сітки, організовують благодійні заходи!

Дякуємо вам! Ви – найкращі!