Саф’янівська громада привітала захисників та захисниць України 1

Цьогоріч вперше наша країна відзначає День захисників і захисниць України 1 жовтня. Це свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити, працювати, творити, виховувати дітей.

З початку збройної агресії наші хоробрі й відважні воїни невтомно боронять рідну землю, нашу свободу, захищаючи не лише Україну, а й увесь світ від зла, що зветься росія.

З нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, керівництво Саф’янівської територіальної громади та помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха привітали військовослужбовців із професійним святом та висловили слова подяки бійцям за щоденну важку, відважну та сміливу службу.

Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха нагородили українських захисників подяками та приємними подарунками.

Крім того, на бійців чекав ще один сюрприз від громади – модульне приміщення.

В завершенні заходу захисників та захисниць привітали музичними композиціями таланти Саф’янівської громади, чиї виступи були сповнені любов’ю до рідної країни та вдячністю українським захисникам за життя.