«Перше вересня без квітів»: у Саф’янівській громаді зібрали понад 160 тисяч гривень для ЗСУ в рамках благодійної акції 1

Цьогоріч в День знань освітні заклади Саф’янівської громади відмовилися від букетів. Натомість кошти, які планувалося витратити на квіти, учні, їх батьки та вчителі спрямували на благодійність.

Під час святкових лінійок на пришкільних подвір’ях були встановлені спеціальні скриньки, в які батьки, учні та гості могли залишити свій донат на підтримку ЗСУ.

Крім того, школярі зі своїми батьками та освітяни приносили різноманітні смаколики для українських захисників.

Спільними зусиллями вдалось зібрати 162 106 грн, які будуть спрямовані на потреби військовослужбовців Збройних Сил України.

Школярі громади розуміють, що, саме завдяки мужнім захисникам України, вони мають можливість ходити до школи, навчатись, спілкуватись зі своїми друзями та просто жити! І

дана акція – це чергове висловлювання вдячності та підтримки нашим Героям!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02j5BrsHw1EU1EJoTUi2dRjJSuZSbDE3kdu1Mncgaias6qGzbLFHY6HqjGwy8zV87Ul