Працівники Саф’янівської громади вчились справлятись зі стресом 1

Протягом двох днів, 6 та 7 вересня, представники Консультаційної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (КМЄС) та команда психологів міжнародної гуманітарної організації «INTERSOS» на базі Ларжанського ліцею проводили тренінг “Надання першої психологічної допомоги”.

У заході взяли участь керівництво та працівники Саф’янівської сільської ради, поліцейські офіцери Саф’янівської громади та працівники Патрульної поліції міста Ізмаїл.

Під час заходу представники «INTERSOS» обговорили з учасниками тренінгу поняття стресу і різні етапи стресового процесу, емоційний стан людини на кожному з них, фізіологічні реакції організму на стрес та можливості використання цих знань для своєї користі.

Крім того, присутні ознайомилися з наступними техніками: практика дихання, яка може допомогти заспокоїти нервову систему, та техніки, що сприяють більш усвідомленому сприйняттю навколишнього світу.

Саф’янівська сільська рада висловлює щиру подяку представникам Консультаційної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (КМЄС) та психологам міжнародної гуманітарної організації «INTERSOS» за цікавий та змістовний захід! Сподіваємось на подальше співробітництво!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0cH3qo5zYBMA9sWZGMwFV5A2Q2vUhdUKbJF2n2ggXmMhQS973vAyiGUf1nqGuarxnl