Працівники Саф’янівської громади вчились правилам поведінки в екстремальних ситуаціях 1

Сьогодні, 21 жовтня, на базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету відбувся тренінг «Екстремальні ситуації та поведінка в натовпі» в рамках Проекту «Екстрена освіта та психосоціальна підтримка постраждалого від конфлікту населення в Україні та Молдові, особливо дівчат, хлопців, підлітків та жінок», який реалізується ГО «Регіональний аналітичний центр» у співпраці з Міжнародною місією #WeWorld, за фінансової підтримки Іспанської Співпраці через Іспанське Агентство (AECID) та #EDUCO.

У заході взяли участь працівники Саф’янівської сільської ради.

До навчання були залучені професійні тренери організації «Крав Мага», яка понад 17 років навчає громадян України початковим навичкам особистої безпеки.

Протягом майже цілого дня учасники тренінгу знайомились з екстремальними ситуаціями та їх різновидами, алгоритмом поведінки в екстремальних ситуаціях, правилами поведінки у натовпі під час надзвичайних ситуацій, пожежною небезпекою та обвалом стін через дію зовнішніх факторів, вчились надавати допомогу постраждалим.

Ми всі віримо, що з нами цього ніколи не станеться. Автобус не перекинеться. Машина не влетить в зупинку. Пожежа не спалахне в кінотеатрі. Ніхто не кине гранату в нічному клубі та не відкриє стрілянину на вулиці. Натовп не запанікує. Стеля не впаде. Але таке, нажаль, трапляється. І трапляється кожного дня. І виживає – підготовлений! Тому даний тренінг був вкрай важливий для підвищення обізнаності щодо сучасних реалій під час війни та виникнення можливих екстремальних ситуацій.

Саф’янівська сільська рада щиро дякує ГО «Регіональний аналітичний центр» за цікавий та важливий захід!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0PiXtupUW5ieURzjetTnrdWUqWbJXBGVnbhVQDBky6hTtin9HcFtTS1rWXgGA2vKUl