Спортсмени Саф’янівської громади взяли участь в благодійному забігу 1

У суботу, 21 жовтня, в Ізмаїлі, на Центральному стадіоні, відбувся благодійний забіг з перешкодами “Незламні переможці”.

У спортивному заході взяли участь 11 команд, серед яких команди Національної гвардії України, Ізмаїльського управління Головного управління ДСНС України, “Dream Life”, ТОВ “Ложистлі”, Саф’янівської ТГ, військової частини Збройних сил України, спортивного клубу “Територія спорту” та Ізмаїльського слідчого ізолятора.

На спортсменів чекали різноманітні випробування, серед яких “Лабіринт” – пробігти серед дерев, які огороджені спеціальною стрічкою із гирею вагою 16 кг (для жінок – 8 кг); “Берпі”; “Гусячий крок” – пройти повз конусні перегороди напівприсідки; “Колеса” – пострибати через 20 коліс; “Під сіткою” – проповзти під сіткою, яка натягнута на відстані до 0,5 м від підлоги із ящиком, наповненим піском, вагою до 15 кг; “Підйом в гору” – піднятися в гору із двома мішками, наповненими піском, вага кожного до 15 кг; “Втримай рівновагу” – пройти по вузькому брусу, втримавши рівновагу; “Влуч в ціль” – необхідно було влучити 3 ножі у розташовану дошку, яка знаходиться на відстані 10 метрів від учасника; “Канат” – піднятися по канату вгору та спуститися вниз; “Колесо” – перекинути тракторне колесо 2 рази вперед та 2 рази назад; “Берпі”; “Тачка”- перевезти тачку із піском по визначеному колу; “У мішку” – пострибати до зазначеної стрічкою точки у мішку; “Стіна” – перестрибнути встановлену дерев’яну стіну; “Колеса” – пострибати через 20 коліс; “М’яч” – перекинути три м’ячі через сітку; “Стрибок” – перестрибнути через встановлені перешкоди та “Богун” – проповзти під встановленим всюдиходом.

Окрім змагань, на стадіоні учасників заходу чекали польова кухня та розіграш призів від підприємців Ізмаїлу.

Захід пройшов в теплій та дружній атмосфері, а найголовніше – з користю, адже були зібрані кошти на підтримку військовослужбовців Сил Оборони України.

Фото доступне за посиланням: