Разом до Перемоги: в селі Утконосівка пройшов благодійний концерт на підтримку ЗСУ 1

В населених пунктах Саф’янівської територіальної громади активно проводяться благодійні заходи на підтримку Збройних Сил України. Один із таких пройшов цими вихідними в селі Утконосівка.

Захід відвідали керівництво Саф’янівської сільської ради та Утконосівського старостинського округу, мешканці та гості села.

Місцеві таланти підготували глядачам насичену програму, сповнену патріотизмом та вірою в світле майбутнє України. В місцевому Будинку культури дзвінко лунали пісні, що славлять мужніх воїнів України та підтримують родини тих, хто чекає своїх рідних з передової.

У фойє закладу культури були встановлені скриньки, де кожен бажаючий мав можливість долучитися до благодійності та внести свою частинку у спільну Перемогу.
Виручені кошти з концерту підуть на потреби військовослужбовців Збройних Сил України.