Сафʼянівська громада активно готується до ІІ (територіального) етапу спортивних змагань «Пліч-о-пліч» 1

В закладах загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради активно проходить підготовка до ІІ (територіального) етапу спортивних змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

Юні спортсмени 44 команд шкіл громади тренуються з таких видів спорту: баскетболу, волейболу та футзалу.

На жаль, карантинні обмеження відтермінували урочисте відкриття та проведення змагань. Але, вже 20 лютого планується офіційне відкриття ІІ (територіального) етапу спортивних змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» на базі Ларжанського ліцею Саф’янівської сільської ради, де серед юнаків шкіл громади буде визначена найкраща команда гравців з волейболу.

Наразі організаційним комітетом змагань Саф’янівської сільської ради закуплена іміджева та друкована продукція, а найголовніше – нагородний інвентар, який вже чекає на своїх володарів.