Саф’янівська громада стане учасником проекту «Імпульс» від USAID «Говерла» 1
У четвер, 8 лютого, до Саф’янівської сільської ради завітали координатори проекту «Імпульс» від USAID «Говерла», який спрямований на посилення молодіжної політики.

Проект «Імпульс» реалізується громадською організацією «Асоціація молодіжних працівників України» в рамках програми «Молодіжний працівник» на базі Міністерства молоді та спорту України, ДУ “Всеукраїнський молодіжний центр” та програми розвитку ООН в Україні, і став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проект USAID «Говерла».

Реалізація проекту відбувається у сорока громадах Волинської, Рівненської, Закарпатської та Одеської областей. Саф’янівська територіальна громада стала однією із громад-учасниць.

Завдяки даному проекту, у громади з’явилась можливість отримати ресурси на впровадження змін, а також менторську підтримку в роботі з молодіжними ініціативами, підтримку у створенні громадських об’єднань та ініціатив, спрямованих на розвиток молодіжної інфраструктури, навчання молодіжних працівників, які зможуть працювати надалі з молоддю в громаді.

Планується, що проект «Імпульс» буде втілюватися в життя протягом декількох етапів. Серед них: інформаційні візити, дослідження потреб молоді, підвищення кваліфікації молодіжних працівників, робота з менторами та участь у навчальних заходах. Кожна громада буде мати ментора, який щотижня перебуватиме на зв’язку з ініціативною групою громади, допомагаючи з тим, яким чином виклик вирішувати, кого залучати, які кроки робити, яких локальних партнерів обрати, та де знайти ресурс.

Незабаром буде відкрито конкурсний набір на навчання по програмі «Молодіжний працівник», про що додатково повідомимо. Слідкуйте за новинами!
Хто вже зацікавлений у навчанні – пишіть коментарі під постом.