Саф'янівська громада активно впроваджує Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?» 1

З метою реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською та UNICEF Ukraine, в Саф’янівській територіальній громаді Центром соціальних служб проведено відповідну роботу щодо реалізації впровадження даної програми.
Протягом двох місяців фахівці із соціальної роботи Саф’янівської громади брали участь у тренінгу, знайомились з програмою Управління проблемами плюс. Захід пройшов в рамках проекту «Соціальна згуртованість та підтримка внутрішньо переміщених осіб, а також інших незахищених верств населення, які перебувають у громадах півдня Одеської області», що реалізується громадською організацією «Регіональний аналітичний центр» за підтримки програмного офісу в Україні Форуму громадянської служби миру.

В рамках навчання фахівці із соціальної роботи навчалися методиці управління проблемами, яка розроблена Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

У вересні 2023 року в селах Саф’янівської територальної громади Центром соціальних служб проводились зустрічі з внутрішньо-переміщеними особами, створювались групи взаємодопомоги, під час проведення даних зустрічей фахівці із соціальної роботи навчали внутрішньо-переміщених осіб долати стресові стани, управляти проблемами, берегти ментальне здоров’я.

Відповідною соціальною роботою охоплено 119 осіб з числа ВПО.

Робота в даному напрямку триває.