Саф'янівський сільський голова Наталія Тодорова отримала подяку від 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка 1

Нещодавно Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова отримала від бійців та командування 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка подяку та приємні подарунки.

Як зазначила голова громади, ця подяка – це заслуга всієї Саф’янівської громади, кожного її мешканця, хто допомагає Збройним Силам України: донатить, плете маскувальні сітки, організовує благодійні заходи, передає продукти харчування, пече різноманітні смаколики та малює зворушливі листівки!

Недарма написано, що «тільки разом ми переможемо ворога»! Дуже багато залежить від команди, а вона в Саф’янівській громаді найпотужніша! Тому так – спільними зусиллями, взаємодопомогою та підтримкою ми разом переможемо ворога!

“Хлопці, щиро дякую вам за високу відзнаку нашої роботи! Вона безмежно надихає та дає нам сили рухатись далі!”, – звернулась до захисників Наталія Іванівна.

Сил вам, витримки та міцного здоров’я! Ви – наші янголи-охоронці!

Слава Україні!
Слава ЗСУ!