Саф’янівська громада долучилась до благодійного ярмарку «Єдність в різноманітті» 1

У суботу, 5 листопада, в Ренійській міській територіальній громаді відбувся благодійний ярмарок «Єдність в різноманітті», де зібрані кошти підуть на потреби Збройних Сил України.

Під час благодійного заходу мешканці та гості громади мали змогу купити різноманітні страви, смаколики, смачні напої та вироби.

Колоритну атмосферу ярмарку створили виступи справжніх талантів Бессарабії, серед яких солістка відділу культури, туризму, молоді та спорту Саф’янівської сільської ради Вероніка Топова та народний вокальний ансамбль «Купава» села Стара Некрасівка (керівник – Ірина Маврова).

Завітали на ярмарок народний депутат України Анатолій Урбанський, Ренійський міський голова Ігор Плєхов та Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова і в переддень професійного свята привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва.

На ярмарку вдалося зібрати 53150 гривень. Найближчим часом їх передадуть на задоволення потреб хлопців ЗСУ, які зараз перебувають на передовій та борються за збереження територіальної цілісності України.