В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

Сьогодні, 7 листопада, під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась щотижнева апаратна нарада.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих мирних громадян та військовослужбовців в результаті збройної агресії російської федерації.

Після чого голова громади Наталія Тодорова та секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк привітали працівників соціальної сфери громади з професійним святом і вручили почесні грамоти за сумлінну працю та бездоганне виконання службових обов’язків.

Апаратна нарада продовжилась розглядом важливих питань щодо життєдіяльності громади в умовах воєнного стану. Основна увага була приділена питанню наповнення бюджету, надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, початку опалювального сезону в медичних та освітніх закладах, а також підготовки до чергового засідання виконавчого комітету.

За результатами наради голова громади Наталія Тодорова надала працівникам відповідні доручення та побажала гарного та продуктивного робочого тижня.