Саф’янівська громада – переможець I етапу обласних спортивних змагань "Рухайся до Перемоги!" 1

У неділю, 30 квітня, в ізмаїльському Палаці спорту відбувся I етап обласних спортивних змагань “Рухайся до Перемоги!” на підтримку Збройних сил України серед голів територіальних громад, їх заступників і старост старостинських округів.

В змаганнях взяли участь сім територіальних громад півдня Одещини – Саф’янівська, Кілійська, Вилківська, Ренійська та Суворовська громади, а також представники Ізмаїла та Ізмаїльської районної військової адміністрації.

На спортсменів чекали змагання з семи видів спорту – волейболу, футзалу, настільного тенісу, шахів, шашок, гирьового спорту та дартсу.

Представники Саф’янівської громади активно прийняли участь у всіх видах змагань та показали високі спортивні досягнення, незважаючи на те, що боротьба за призові місця видалась дуже запеклою.

В змаганнях з настільного тенісу, шахів, шашок, гирьового спорту та дартсу на спортсменів чекав особистий залік. Тож за результатами змагань з настільного тенісу (серед жінок), почесне перше місце посів головний спеціаліст ЦНАПу Саф’янівської сільської ради Лариса Лотоковська. Серед чоловіків найкращим в настільному тенісі став директор КП «Будівельник» Микола Делі, виборовши перше місце.

В змаганнях з шашок Саф’янівську громаду представила староста Новонекрасівського старостинського округу Ольга Колодєєва, яка посіла друге місце. А з шахів призове третє місце завоював заступник Саф’янівського сільського голови Іван Чепой.

Не менш цікавими видались змагання з дартсу, де третє місце посів перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков. А в змаганнях з гирьового спорту призове третє місце виборов староста Кам’янського старостинського округу Іван Лефтеров.

Вкрай запеклими стали змагання з футзалу та волейболу. Наші спортсмени до останнього змагались з суперниками за право бути першими. Виборовши почесні перші місця з футзалу та волейболу, наша громада стала безпрецедентним переможцем I етапу обласних спортивних змагань “Рухайся до Перемоги!”!

Від щирого серця вітаємо команду Саф’янівської громади з заслуженою перемогою! Бажаємо подальших спортивних звершень та нових перемог! Ви – молодці! Пишаємось!