В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1

На календарі вже травень та 432 доба боротьби з російськими окупантами. Дякуючи захисникам України, наша громада працює в штатному режимі та розпочала новий тиждень з щотижневої апаратної нарада, яка пройшла під керівництвом Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової.

Минулий тиждень був досить насичений на події, але новий – не виключення. Погода нарешті налагодилася, тому в громаді тривають заходи з благоустрою.

Загальноосвітні заклади громади активно готуються до проведення I етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка відбудеться 3 та 4 травня.

Також під час апаратної нарада працівники ради розглянули ряд актуальних питань, які стосуються життєдіяльності громади в бюджетній та соціальній сферах.

По завершенню наради голова громади Наталія Тодорова надала відповідні доручення та побажала тихого та мирного робочого тижня.

В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 3