Саф’янівська громада провела в останню путь Захисника України Андрія Крецула 1

Невимовний біль, порожнеча, розпач, сльози рідних та близьких – Саф’янівська сільська територіальна громада втратила ще одного Героя, люблячого батька, турботливого сина та брата, мешканця села Кислиця Андрія Крецула.

Старший матрос Андрій Крецул героїчно загинув на Великдень, накривши собою побратима під час штурму позицій в районі н.п. Новокалинове Донецької області.

Справжнього Героя мешканці його рідного села Кислиця зустрічали навколішки, із прапорами та квітами у руках. Живий коридор односельців розтягнувся обабіч дороги від в’їзду в село й до рідної хати Андрія.

Віддати шану відважному Захиснику України прийшли рідні, близькі, друзі, знайомі, бойові побратими, односельці та керівництво Саф’янівської сільської ради.

На честь Героя пролунав трикратний прощальний салют – почесна варта стріляла у повітря, а труну опустили у землю…

Поховано Андрія Крецула на місцевому кладовищі.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини… Андрій Крецул поповнив ряди небесного війська й назавжди залишиться в пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Нехай Господь прийме Героя у свої обійми. Вічна пам’ять Андрію Крецулу.