Саф’янівська громада привітала військовослужбовців до Дня захисника України 1

14 жовтня Україна відзначила головне військове свято держави – День захисника України, яке співпало з Днем козацтва та великим християнським святом Покровом Пресвятої Богородиці.

У цей день Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова разом із помічником народного депутата України Анатолія Урбанського Ігорем Скоробрехою привітали військовослужбовців зі святом відваги, героїзму та мужності – Днем захисників та захисниць України. До привітань долучився і Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є».

Військослужбовцям були вручені приємні подарунки та грамоти за бездоганну службу, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, особисту мужність та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності української держави.