Саф‘янівська громада відзначила День єднання України 1

Сьогодні, 16 лютого, в Україні вперше відзначають День єднання. Це державне свято започаткував Президент України Володимир Зеленський, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз.

В унісон зі всією країною долучилась до відзначення Дня єднання України Саф‘янівська сільська територіальна громада.

У цей святковий день на всіх адміністративних будівлях та спорудах Саф‘янівської громади був піднят український прапор та пролунав Державний Гімн України.

Школярі також долучились до святкування Дня єднання, взявши участь в тематичних онлайн-флешмобах.

Без об’єднання, без почуття відповідальності за ближнього не буває дружної сім’ї, згуртованого трудового колективу, сильного регіону та великої країни. І нове державне свято — чудова нагода нагадати один одному про це!

Пам’ятайте: в єднанні – наша сила!