Саф’янівська громада відзначила День знань 1

Сьогодні в школах Саф’янівської сільської територіальної громади продзвеніли перші дзвоники, які мелодійно покликали до школи своїх вихованців.

Для когось ця мелодія була першою в житті, для інших – початком важливого року та сходинкою у нове життя.

Подолавши всі труднощі підготовки до нового навчального року в умовах воєнного стану, школи громади відчинили свої двері для 5035 школярів, серед яких 350 першачків.

Привітати школярів та вчителів із початком нового навчального року завітали до Саф’янського закладу загальної середньої освіти керівництво громади.

«Будьте впевненими у своїх переконаннях, наполегливими на шляху до цілі, щирими з друзями, люблячими з батьками, працелюбними з наставниками, відстоюйте свою позицію й гідність, шукайте свою особливу життєву стежину, яка дасть можливість вам бути щасливими. Зі святом!», – звернулась до школярів Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Українські вишиванки, святкова атмосфера, різнокольорові кульки, перші осінні квіти для вчителів – в школі запанувало справжнє свято Першого дзвоника!

Вже завтра в усіх школах стартує освітній процес – для першачків розпочнуться їх перші уроки в житті, а для одинадцятикласників – найвідповідальніша пора шкільного життя.

В добру путь!