Саф’янівська громада вшанувала пам’ять загиблих воїнів-захисників 1

Щороку, 29 серпня, в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Саме 29 серпня 2014 року на сході України загинуло найбільше українських військових. Це сталося під час виходу українців з оточення російськими військами під Іловайськом.
Цього дня хвилиною мовчання та молитвою ми вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину та незалежну Україну!

Керівництво Саф’янівської сільської ради, помічник народного депутата України Ігор Скоробреха та старости старостинських округів вшанували пам‘ять загиблих мешканців громади – справжніх Героїв.

Низький уклін та безмежна вдячність загиблим Захисникам України.

Скільки б часу не минуло, ніколи не зітруться в пам’яті імена тих, хто не повернувся з війни. Саф’янівська громада завжди пам’ятатиме своїх Героїв – тих, хто не скорився ворогові, не впав духом, не зрадив, хто в сьогоденні пожертвував власним життям за право жити вільними у своїй державі.

Схиляємо голови та розділяємо з рідними загиблих біль непоправної втрати.

Вічна пам’ять Героям!