В Саф’янівській громаді проведена серпнева комунікація педагогічних працівників 1

Старт новому 2023-2024 навчальному року дала серпнева комунікація педагогічних працівників Саф’янівської сільської територіальної громади під гаслом «Освіта Саф’янівської громади в умовах війни: зміни, досягнення та виклики», яка відбулась в онлайн форматі 29 серпня.

В роботі конференції взяли участь керуючий справами Саф`янівської сільської ради В’ячеслав Суддя, голова профспілки педагогічних працівників Саф’янівської сільської ради Ольга Копил, директор інклюзивно-ресурсного центру Вадим Беженар, працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників, посадові особи управління освіти та педагогічна спільнота закладів освіти громади.

З вітальним словом до присутніх звернулися В’ячеслав Суддя та Ольга Копил. Начальник управління освіти Тетяна Якименко зосередила увагу на підсумках роботи за минулий 2022-2023 навчальний рік, були обговорені питання щодо охоплення дітей дошкільною освітою, цифровізації освітньої галузі та забезпечення якості знань у закладах загальної середньої освіти, продовження процесів реформування харчування дітей, психологічної підтримки учасників освітнього процесу; відзначені досягнення у роботі педагогічних колективів та окреслені пріоритетні напрямки розвитку закладів освіти на новий 2023-2024 навчальний рік.

Попереду на нас чекає велика робота. Головний виклик цього навчального року – забезпечення безпечного освітнього середовища для всіх учасників освітнього процесу в закладах освіти громади.

З побажаннями успішного і мирного нового 2023-2024 навчального року завершилася комунікація.