Саф’янівська сільська рада отримала відзнаку «Цифрова громада» 1

Саф’янівська сільська територіальна громада тісно співпрацює з Фондом Східна Європа від імені швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) у напрямку цифрової трансформації з метою покращення якості життя мешканців громади завдяки зручним та прозорим державним сервісам.

У рамках даної співпраці, 20 та 21 березня у Львові відбувся Форум цифрових громад, який проходив під мотто «СВІЙ до СВОГО по СВОЇ».

На Форумі були презентовані успішні практики впровадження цифрових інструментів в громадах під час воєнного стану та відбувся обмін досвідом між пілотними територіальними громадами. У заході взяли участь 105 представників громад Вінницької, Волинської, Одеської, Чернігівської, Дніпропетровської та Луганської областей.

Саф’янівську громаду представляли начальник відділу «ЦНАП» Інна Кузьменко та фахівець з інвестиційної роботи Вікторія Мілкова.

Наша громада отримала почесну відзнаку «Цифрова громада», яка надихнула на подальше впровадження інструментів цифрової трансформації в діяльність ЦНАПу та цифрових сервісів в життя самої громади.

Саф’янівська сільська рада висловлює щиру подяку Програмі EGAP та Фонду Східна Європа за надану можливість взяти участь у Форумі.