У Саф’янівській сільській раді відбулись засідання депутатських комісій 1

27 та 28 березня в Саф’янівській сільській раді працювали постійні комісії з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку громади; інфраструктури, доріг та транспорту, житлово – комунального господарства та управління комунальною власністю; регулювання земельних відносин, екології та перспективного планування; охорони здоров’я, освіти , культури, спорту, молоді та соціального захисту населення та законності, мандатна, депутатської діяльності, етики та регуляторної політики.

Під час засідань комісій депутати розглянули питання порядку денного пленарного засідання XXVI сесії Саф’янівської сільської ради.

Проекти рішень, з урахуванням зауважень, рекомендовані депутатськими комісіями до розгляду на сесії, яка відбудеться завтра, 29 березня.