Школярі Саф'янівської громади передали дрони для військо 1

З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України Саф’янівська територіальна громада активно допомагає бійцям Сил оборони України. Мова йде про допомогу не тільки від дорослих громади, а ще й від юних мешканців, які зі своїми батьками та педагогами активно донатять на потреби українських захисників.

Так, нещодавно Бросківський заклад загальної середньої освіти провів під час Масниці благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Було весело, емоційно, дружно та надзвичайно смачно!

Школярі разом зі своїми батьками та педагогами наготували різноманітних смаколиків.

Виручені кошти були спрямовані на придбання разом із FPV-дронів. Підтримала ініціативу та долучилась до допомоги Сафʼянівська сільська рада.

Вже найближчим часом “пташки” будуть передані українським захисникам, які боронять нашу країну в найгарячіших точках України.

Продовжуємо допомагати нашим мужнім воїнам!

Разом до Перемоги!

Слава Україні!
Слава ЗСУ!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0A8fjs5GuV9krAUzmhWRgmQVNtguFzH1GxDU6up1f12zx8vHAkSimVTVW3nXCitgUl