В Саф'янівській громаді тривають змагання з футзалу 1

У четвер, 21 березня на базі Кам’янського Палацу спорту ім. М.Миндру відбувся ІІ відбірковий тур захоплюючих спортивних змагань з футзалу в рамках реалізації загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО», що проводяться за ініціативою Президента України Володимира Зеленського.

У змаганнях взяли участь 5 команд із закладів загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради: «Панда» (Багатянський ЗЗСО), «Тигри» (Кислицький ліцей), «Павич» (Новонекрасівський ЗЗСО), «Рись» (Саф’янський ЗЗСО), «Соболь» (Утконосівський ЗЗСО).

З вітальним словом до юних спортсменів звернулись начальник відділу дошкільної та позашкільної освіти Ольга Кіосєва та директор Кам’янського ліцею, які привітали юних футболістів з початком змагань та побажали учасникам турніру удачі, витривалості, командної та згуртованої роботи і звісно перемоги.

Потужна енергетика, запекла боротьба та вражаючий рівень майстерності спостерігались протягом змагань на майданчику.

За результатами змагань у фінал увійшли команди: Рись» (Саф’янський ЗЗСО), «Соболь» (Утконосівський ЗЗСО) та «Панда» (Багатянський ЗЗСО).

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02Vsqw3ntP6ix28zm1J53ju4tUBz4AfBWCsZADJyPqMgLLZgnvedbenk6PBPPmcvvRl