В Саф'янівській сільській раді відбулась нарада з представниками ГУ НП в Одеській області 1

Сьогодні, 21 березня, в Саф’янівській сільській раді відбулась робоча нарада з представниками відділу взаємодії з громадами управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Одеській області та з поліцейськими офіцерами Саф’янівської громади.

Під час наради було розглянуто питання роботи ПОГів на території громади. Нагадаємо, в рамках реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади» між керівництвом ГУ НП в Одеській області та Саф’янівською сільською радою був підписаний меморандум про співпрацю та партнерство. На підставі зазначеного меморандуму у 2021 році був запроваджений даний проект. Наразі Саф’янівську громаду обслуговують два офіцера громади: капітан поліції Роман Топал та капітан поліції Василь Кулава. Найближчим часом в громаді працюватиме ще один поліцейський офіцер громади.

Крім того, присутні обговорили питання відкриття поліцейської станції в селі Кам’янка та поточні питання щодо забеспечення правопорядку на території громади.