Співробітники Саф’янівської сільської ради долучилися до святкування Дня вишиванки 1

Сьогодні українці відзначають День вишиванки – свято, яке покликане сприяти збереженню споконвічних народних традицій створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Свято вишиванки зародилося як студентська ініціатива. Ідею акції у 2006 році запропонувала на той момент студентка Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича Леся Воронюк. Дівчина запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Її підтримали інші студенти та викладачі й одяглися відповідно.

Спершу вишиванки вдягнули декілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Нині ж у цей день український традиційний одяг надягають усе більше людей не тільки в нашій країні, а по всьому світу.

До святкування долучилися також співробітники Саф’янівської сільської ради, одягнувши гарні українські вишиванки.

Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує та несе в собі духовне багатство, високу мудрість та традиційний зв’язок багатьох поколінь.