Спортсмени Саф’янівської громади взяли участь в обласних змаганнях з шахів та шашок 1

Днями в місті Одеса відбулись змагання з шахів та шашок у залік обласних спортивних ігор «Рухайся до Перемоги» на підтримку Збройних сил України серед територіальних громад Одеської області.

Спортивний захід організований Одеською територіальною організацією ВФСТ «Колос» спільно з об’єднанням шахово-шашкових клубів Одеської області.

У змаганнях також взяла участь команда Саф’янівської територіальної громади, яка посіла в загальнокомандному заліку почесне друге місце.

В індивідуальному заліку спортсмени Саф’янівської громади також вибороли призові місця. Так, в змаганнях з шашок Ольга Апостолакій посіла перше місце, а Антон Хачик – IV місце.

В змаганнях з шахів III місце виборола Аліса Гаврилюк, а IV місце – Анатолій Бондарь.

Вітаємо спортсменів та бажаємо нових перемог!