Студенти ІАТФКЕ взяли участь у виїзній практиці в «Агропрайм Холдинг» 1

У четвер, 26 жовтня, ТОВ «Агропрайм Холдинг» (ГК “Агрейн”) організувало виїзну практику студентам 3-го курсу Ізмаїльського агротехнічного фахового коледжу у відділенні «Вікторія» (село Ларжанка).

Недарма кажуть, що краще один раз побачити, ніж 100 разів почути. Саме така можливість випала майбутнім агромеханікам, які на власні очі побачили процес сівби озимої пшениці!

Директор департаменту рослинництва Дмитро Бураковський ознайомив студентів із сучасними технологіями обробітку ґрунту і посіву, показав у дії високопродуктивні посівні комплекси Horsch Pronto та Horsch DC 6, потужні трактори John Deere з супутниковою навігацією, пояснив принцип роботи та регулювання машин і запропонував студентам ознайомитися з робочим процесом з «середини». Всі бажаючі із задоволенням скористалися можливістю побувати в кабіні трактора та разом із трактористом відчути на собі робочий процес сівби озимої пшениці.

Приємно було спостерігати за студентами, які з цікавістю та завзяттям знайомились із новітніми сільськогосподарськими машинами та закріпили набуті знання на практиці. Ця поїздка дала натхнення майбутнім спеціалістам на нові кроки у навчанні та свіжий погляд на професію і гордість за те, що вона є однією з найнеобхідніших не тільки в регіоні, але й у країні загалом!

Фото доступне за посиланням:

https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0o6vz3f5PDzvnRX3D2Gs1veg7bwh1kbGcs2CEwaqinWC56f7bwvmv2fRE6D7JMQzol